Fazowość implantów z Wrocławia

Fazowość implantów z Wrocławia

Stomatologiczne implanty we Wrocławiu występują w dwóch wersjach – mowa o implantach jednofazowych i dwufazowych. Najszybszą metodą jest wszczepienie jednofazowych implantów.

Czytaj więcej – FAQ – najczęściej zadawane pytania o implanty zębów

We Wrocławiu specjaliści montują w tkance kostnej implant oraz od razu mocują sztuczną koronę zębową. Zabieg trwa około godziny i jest polecany, jeśli u pacjenta występuje ubytek zębów przednich. Drugim sposobem jest wszczepianie dwufazowych implantów. Wrocław słynie z tej metody, mimo że jest to dość trudny zabieg. Na samym początku stomatolog montuje sztuczne korzenie i następuje proces gojenia ran. Może to potrwać kilka miesięcy. Po tym czasie pacjent pojawia się ponownie i zakłada się koronę lub protezę. Dzięki zamocowaniu jej na kilku implantach, nie przesuwa się. Jeśli Twój ubytek zębów jest duży, to lepiej wybrać dwufazowe implanty z Wrocławia.

Czy zakładanie implantów we Wrocławiu jest bolesne?

Niezależnie od wybranej metody – założenie implantów we Wrocławiu będzie bolesne. Podczas samego zabiegu podawane jest znieczulenie, jednak przez cały czas gojenia się ran pacjent może odczuwać dyskomfort. Jeszcze nie wymyślono mniej bolesnej metody niż umieszczanie na stałe implantów w tkance kostnej. Jeśli zatem musimy skorzystać z usługi wstawienia implantów we Wrocławiu, to musimy się przygotować na to, że proces leczenia nie będzie należał do łatwych i przyjemnych. Ważne, aby wstawianie implantów we Wrocławiu zlecić profesjonalistom – poznaj nasz zespół implantologiczny.

implanty-wroclaw

TARABUŁA – Twoje implanty z Wrocławia

Gabinety stomatologiczne TARABUŁA

ul. Świętego Mikołaja 51/52, 51-127 Wrocław

tel. 71 796 77 99

mail: info(małpa)tarabula.com