Markizy z Wrocławia – powrót włoskiej inspiracji

Markizy z Wrocławia – powrót włoskiej inspiracji

Markizy z Wrocławia niegdyś swoją popularnością cieszyły się w wielu miastach, a korzystało z nich tysiące Polaków,  na przestrzeni lat trochę zapomniane, a dziś wracają na rynek zyskując coraz większą popularność.

markizy wrocław

Markizy z Wrocławia to system osłon zewnętrznych mających stanowić przedłużenie naszych domów i zapewniać nam ochronę od nadmiaru słońca poza nimi.

Kiedyś moda na markizy przywędrowała do nas z kraju, w którym markizy królowały tworząc niesamowite aranżacje. W pewnym momencie markizy zaczęły być błędnie kojarzone z materiałem, który umieszczany jest w zastępstwie za zadaszenie, dziś producenci markiz z Wrocławia przeciwstawiają się tej wizji i tworzą markizy o wielu wzorach z trwałych materiałów, które zachowują swój nieskazitelny wygląd przez wiele sezonów, dodatkowo markizy z Wrocławia wsparte są odpowiednim stelażem dzięki, któremu są chronione przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Markizy z Wrocławia mogą stanowić jedność z naszym wnętrzem nawet na zewnątrz np. aranżując taras bądź balkon w miejsce, które będzie przestrzenią do spędzania czasu na świeżym powietrzu niezależnie od pogody.

Markizy z Wrocławia wrócimy na miejskie balkony i tarasy i pomagają tworzyć wyjątkowe miejsca, które stają się małą miejską oazą, o którą tak trudno w dynamicznych i zatłoczonych miastach.

ASAP Systemy osłonowe

ul. Międzyleska 2-4

Wrocław