Hotel w Sudetach – nr 1 wśród prezentów

Hotel w Sudetach – nr 1 wśród prezentów

Chcecie wiedzieć co zrobić by ucieszyć innych? Czy urlop w hotelu w Sudetach nadaje się jako doskonały prezent nawet dla fana morza czy egzotyki?

U mnie  się to sprawdziło, więc może warto zaryzykować!

Dlaczego sudecki hotel?

Odkąd pamiętam byłam fanką wyjazdów spędzanych nad morzem. Szczególnie tym polskim. Tamtejszy klimat  najbardziej mi odpowiadał. Rzecz jasna nadal tam bywam, bo dla mnie najfajniejsza forma odpoczynku to  chwytanie promieni słonecznych, wsłuchiwanie się w szum wody, przechadzki brzegiem i podziwianie zachodów słońca. Jednak kiedyś otrzymałam w urodzinowym prezencie bon na pobyt w hotelu w  Sudetach. Chciałam go wykorzystać, bo wiedziałam, że darczyńca chciał sprawić mi radość, jednak nie byłam zadowolona. Jako że hotel znajdował się  w pobliżu mojego domu i w ofercie miał obsługę spa, postanowiliśmy pojechać.

CO TO BYŁ ZA WYJAZD!

hotel sudety

Dużym plusem była bardzo kompetentna kadra, a zapewnione nam atrakcje nie pozwoliły nudzić się nawet przez moment. Jednak to co zauroczyło najbardziej  to piękno Sudetów… Koniecznie musicie sprawdzić to miejsce jeśli nigdy nie byliście na tych terenach.

Tyle atrakcji, tak mało czasu!

W sudeckim hotelu skorzystaliśmy m.in. z:

  • opieki masażystów
  • restauracji
  • jacuzzi
  • imprez towarzyszących

 

Co jest w tym wszystkim najlepsze? Przede wszystkim to, że odetchnęliśmy, a według mnie to najistotniejsze przy takich wyjazdach. Wszystko dzięki temu, ze niczym nie musieliśmy się martwić, bo Sudety i ich okolice są przepiękne i mają mnóstwo atrakcji, z których można skorzystać. Sam hotel, w którym byliśmy też  był fantastyczny.

Polecam więc czasami się przełamać, bo można  odkryć wspaniałe możliwości spędzania czasu!

 

http://www.villaalina.pl/hotel_sudety

Villa Alina Medical&SPA
ul. Matuszewskiego 10
57-320 Polanica-Zdrój
74 866 70 90
rezerwacje@willaalina.pl